Zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie wynajmem mieszkań, zarządzanie obiektami

 

 

 

 

Czas na zmianę profilu wynajmu? 

Głównym profilem naszej działalności jest wynajem nieruchomości oraz zarządzanie krótkoterminowym wynajmem. Zmieniamy obecnie strukturę (powoli, aczkolwiek zdecydowanie, owocnie i skutecznie) z wynajmów długoterminowych na krótkie terminy. Pomimo zdecydowanie większego wkładu pracy - przychody z takich rozwiązań są na pewno sporo wyższe. Oprócz obiektów własnych, prowadzimy również „zarządzanie krótkoterminowym wynajmem nieruchomości” na zlecenie naszych Klientów. Zajmujemy się najczęściej kompleksową obsługą jednak w szczególnych przypadkach nasi Klienci chcą uczestniczyć w części działań, co również jest możliwe i nie musi wykluczać owocnej współpracy. Nasi Eksperci na wstępnym spotkaniu są w stanie doradzić, w którym kierunku warto pójść. Wynajem krótkoterminowy mimo, iż nie wydaje się szczególnie trudnym przedsięwzięciem wymaga jednak znajomości i specyfiki zarówno samej branży, jak i terenu, na którym nieruchomości są rozmieszczone po sezonowość usług oraz cen i możliwości na danym terenie. Niby nic - a jednak tyle, że otrzymujemy sporo propozycji przyjęcia w zarządzanie nieruchomości naszych Klientów Często po pewnym okresie właściciele sami decydują się przejąć obowiązki w całości lub części. Analizy i statystyki prowadzimy na bieżąco. Wiemy czego można oczekiwać i jak zmiennie rozkłada się roczna struktura przychodów. A przynajmniej wiemy jak to było wczoraj, rok temu, dwa, czy trzy. Jutro jest nieznane. Mimo, iż prowadzimy działania prewencyjne i monitorujące, nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć.

Z każdym rokiem jednak mamy większą wiedzę i doświadczenie co pozwala nam podejmować odpowiednie kroki wcześniej. Współpracujemy z architektami, projektantami, fotografami – specjalistami w swoich dziedzinach. Jeżeli chcesz spróbować przygody z takim profilem działalności – jesteśmy do dyspozycji.

Może jesteś właścicielem większego budynku, kamienicy i chciałbyś spróbować część mieszkań przeznaczyć na nowe doświadczenia. Dołączysz do rzetelnego TEAMU i pewnych partnerów.

 

Proudly created with webwavecms.com

NIP 6442812040
REGON 276189621


Nr rachunku:  

09 1050 1360 1000 0091 2527 4721   

 

Adres Firmy:

Apartamenty Europa

ul. Stara 3

42-512 Sarnów

Kontakt:

biuro@apartamentyeuropa.pl

tel: +48 533 333 235

      +48 507 185 071

other languages:

       +48 533 333 228