Staramy się stworzyć coś co będzie kojarzone z nami jako marką. Nasi Klienci wiedzą o czy mowa. Wracają do nas. Są zadowoleni. Polecają nas kolejnym Gościom, za co jesteśmy bardzo wdzięczni, ale przede wszystkim z czego jesteśmy dumni. Dla nas oznacza to, że świetnie wykonujemy swoją pracę, z drugiej strony jednk oddajemy całych siebie, aby takie były efekty.

 

W roku 2018 otrzymaliśmy nagrodę za najlepszą obsługę Gości platformy Booking.com, podobne oceny otrzymujemy z Hotels.com, Noclegi.pl czy „SuperHost” z Air BnB. To niełatwa sprawa, ale daje satysfakcję. I raczej nie tylko z tego, że jesteśmy wysoko oceniani czerpiemy radość. Czerpiemy radość z tego, że wyjątkowo dobrze spełniamy Wasze potrzeby. Wy jako nasi Goście, Klienci jesteście dla nas najważniejsi. Ci, którzy są naszymi stałymi Gośćmi to wiedzą. Zapraszamy kolejnych, którzy mamy nadzieję przekonają się o tym. Dziękujemy.

 

 

Miejsce na sesje fotograficzne w Sosnowcu ...

 

... na pozór nasza oferta wydaje się być bardzo wąska i obejmująca jedynie bazę noclegową. Prawda o nas jest jednak troszkę inna i  pozwala nam  na współpracę z różnego rodzaju podmiotami, które nie wynajmują apartamentów jedynie w celach noclegowych. Najliczniejszą grupą, która korzysta z Apartamentów Europa w Sosnowcu - po Gościach wynajmu noclegowego są fotografowie. Klimat wnętrz, spokój, który widzi się oczami, detale, o które dbamy w olbrzymim stopniu to elementy przyciągające fotografów pod kątem sesji zdjęciowych. Klimatyczne wnętrza pozwalają uchwycić na miejscu scenerię, którą w studio trzeba budować. U nas jest ona w zasięgu ręki. Wiemy, że nasze Apartamenty spełniają się wyśmienicie w takiej roli. Dodatkowym atutem w tego typu działaniach jest fakt, iż trzy nasze Apartamenty znajdują się w jednym miejscu. Budowa "czegoś nowego" na potrzeby sesji zdjęciowych jest dla nas sprawą normalną. Jak we wszystkich naszych działaniach staramy się być pomocni, elastyczni i dawać maksymalnie dużo ze swojej oferty aby zaspokajać potrzeby naszych Klientów. 

Przyjmujemy duże grupy gości. Łącznie jesteśmy w stanie zorganizować trzy apartamenty (dwa z dwoma podwójnymi łóżkami i jeden z podwójnym oraz jednym pojedynczym oraz dwa materace piankowe) - łącznie to 13 osób - w przypadku wcześniejszych rezerwacji jesteśmy w stanie zorganizować więcej "dostawek i pościeli". Prosimy tylko o wcześniejszy sygnał !!! Jesteśmy w stanie - wygodnie i przyjemnie umilić pobyt naprawdę dużej grupie osób. Nasi Goście są zawsze zadowoleni - staramy się aby pobyt w naszych apartamentach był wyłącznie przyjemnością.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o Luksusie w Apartamentach Europa 

Proudly created with webwavecms.com

NIP 6442812040
REGON 276189621


Nr rachunku:  

09 1050 1360 1000 0091 2527 4721   

 

Adres Firmy:

Apartamenty Europa

ul. Stara 3

42-512 Sarnów

Kontakt:

biuro@apartamentyeuropa.pl

tel: +48 533 333 235

      +48 507 185 071

other languages:

       +48 533 333 228